Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt krásná moda

Krásna móda pre každého

NIKDY SA NEVZDÁVAJ SVOJICH SNOV!

Móda , alebo štýl ?Ponuky - článkyMóda , alebo štýl ?

Šaty, to je niečo, do čoho nielen obaľujeme telo, ale tiež býva určitou výpoveďou o nás samých. Vyzerať priemerne, zaujímavo, výrazne, nevkusne, môže zaznamenať o nás celkový dojem. Sú ľudia, ktorí sa takmer narodia s dobrým vkusom, iní sa to musia naučiť.

Prejavuje sa to nielen vo výbere častí odevov, ich vzájomného kombinovania, ale aj kultúre bývania, kultúre vlastného tela, výbere partnera, priateľov a vlastného správania sa, schopnosti empatie, určitej ľudskosti, korektnosti voči iným atď.

Ťažko nás môže osloviť vzhľad dokonale upraveného človeka, so správaním vidiečana, ktorý nám spôsobuje odpor nedostatočnou hygienou svojho tela.

Štýl nebýva moderný, ani nemoderný. Je skrátka nadčasový, pretrváva, nezosmiešňuje nositeľa v akomkoľvek veku. Skôr prináša nositeľovi čaro výnimočnosti  a zaujímavosti. Jeho primeranosť podlieha aj určitým kritériám. Napríklad odev by mal by mal byť primeraný zamestnaniu, športovej aktivite, výnimočnej slávnostnej akcii, sezóne atď.

Pri dodržiavaní určitých zásad sa nedopustíme žiadnych omylov voči estetike, etike a móde samotnej.

Móda sama osebe môže byť vcelku nositeľkou akého si predvoja, čo sa má nosiť a čo sa nosiť bude. Hovorí sa však aj , že všetko tu už bolo. Najčastejšie po nej siahajú mladšie ročníky, ktoré majú odvahu nosiť čokoľvek , čo im ponúknu titulné stránky módnych časopisov. Často však výsledok zosmiešňuje, ak je snaha podobať sa modelke s titulky veľmi veľká.

Oveľa dôležitejšie je nájsť si svoj štýl, ktorý by nás vystihoval, identifikoval našu povahu a to, či sa cítime dobre pozná aj naše okolie.

Ladenie odevných kúskov je často prvotná forma, ktorou zaujmeme svoje okolie. Často krát sa stáva, že naše mentálne kvality prídu na rad až potom, ak sme prešli prvotným testom vizuálneho pozorovania. Už z tohto dôvodu je samotné pozitívne vyžarovanie a pôsobenie odevom dôležité. Práve oblečením dávame svetu prvotné avízo, kto sme, čo je pre nás dôležité , 

aké hodnoty žijeme, alebo ako vidíme u mladých rebelov, chcem sa odlišovať nepôjdem s davom. Mne osobne je takéto počínanie takýchto mladých ľudí sympatické pokiaľ neuráža svoje okolie. Ak takýto postoj zaujíma s vlastného presvedčenia. Sám tak vkladá do svojho odievania sebe vlastnú invenciu, či identitu, buduje tak svoj prvotný názor k svetu a veciam,  ktoré sa okolo neho dejú.

Pozor na nevkusné značkové kúsky, ktoré môžu naozaj odradiť. Podľa prieskumov len 20 percent opýtaných si myslí, že ľudia v značkovom oblečení vyzerajú lepšie ako tí, ktorí sa obliekajú s vkusom, bez ohľadu na značku.

Koniec koncov najpodstatnejšie bude, aby sme sa my samotní cítili v oblečení dobre, lebo iba tak nám to uverí aj naše okolie. Niekto ,čo si neustále napráva odev, škrabe sa pod asi nepôsobí veľmi presvedčivo.

Predstavme si niekoho ,kto na nás pôsobí naozaj dobre a takmer dokonale. Nič na ňom nepôsobí rušivo a predsa to je človek z mäsa a kostí a každý. Ja by som to definovala, ako určité čaro osobnosti s talentom podčiarknuť samého seba, ako jedinca s vlastným názormi na čokoľvek v živote. Musím jednoducho povedať, že každý človek je nositeľom akejsi prazvláštnej energie, ktorá nás buď priťahuje, alebo odpudzuje. V tom prípade je odev druhotný a veľmi nám nepomôže.

Býva však často pravidlom, že človek s dobrým vkusom, má výborný cit pre hudbu, umenie, knihy , kultúru bývania, či dokonca výchovu detí…aj v Biblii sa píše, ak si zušľachťuješ a vážiš jeden talent, Boh ti dá ďalší.

Ak by sme chceli definovať harmóniu a krásu, niekto múdry raz napísal…krása je schopnosť vytvoriť jednotu v mnohosti. Na nič múdrejšie som ja sama neprišla , takže musím s týmto tvrdením súhlasiť.

Ja sama nerada nosím veci, ktoré som už na niekom videla, aj keď sa mi vlastne páčia mne nepristanú, ani vôbec nevyjadrujú to čím som.

Možno by som mohla použiť príklad inšpirácie farebnosti…čo je naozaj dokonalé a to vždy a pôsobí to vždy dobre v akomkoľvek pomere…je to príroda…pozrite sa na vzájomné pomery krajiny, jej farebnosť, ako celok, geometriu motýľa, jemnú skladbu listu, farebnosť jesene, krása lúky, studené ladenie neba a olivovo zelenej trávy. Alebo taká deň a noc, dužina ovocia, farba vody a tak ďalej. Ak nevieme ako na to príroda je v svojej prirodzenosti múdra aj v tomto.

Ak by sme do tejto prirodzenosti chceli zaviesť aj trochu teórie, sú len dva typy ladenia a to DECENTNÉ a KONTRASTNÉ.

DECENTNÉ LADEDENIE


Už zo samotného názvu vyplýva, že pracujeme s jednoduchšími strihmi a ladením tón v tóne. Môžeme pri tom použiť takzvané jesenné tóny. Odtiene hnedej a škoricovej, alebo všetky odtiene zelenej, alebo modrej …a pod. Podmienkou je vybrať si určitý tón a v ňom zladiť všetky kúsky. Po takomto ladení siahajú ľudia, ktorí nechcú šokovať, chcú pôsobiť seriózne a korektne…

KONTRASTNÉ LADENIE


Pri tomto kombinovaní odevov môžeme hovoriť o výraznejších strihoch aj výbere samotnej farebnosti. Kontrast v samotnom odievaní, nám môže nesmierne pomôcť, alebo aj uškodiť.

Pri výbere farebnosti siahame ho výrazne rozdielnych farbách navzájom, ktorými sa však musíme snažiť vytvoriť akúsi jednotu v mnohosti. Iba tak nám kontrast naozaj pomôže.

Buď je to klasická kombinácia čiernej a bielej, alebo to môže byť kontrast studených a teplých farieb, kontrast základných farieb a  ďalšou formou, ktorá vyzerá naozaj efektne a naozaj krásne je kontrast doplnkových farieb.

Konkrétne je to napríklad oranžová s fialovou, alebo červená so zelenou, ale aj oranžová so zelenou atď.

Pri tom to ladení v zásade platí nekombinovať farebnosť v rovnakom pomere. Napríklad, k fialovým šatám zvolím len oranžový doplnok v malej forme napr. šperk, alebo šatku. Vtedy kontrast naozaj zažiari.

Kontrast môžeme využiť aj v kombinácii materiálovej, napr. kvalitne vypracované sako s ležérnymi nohavicami.

Takže na záver v podstate platí, že ak máte plné skrine možností, čo si hodiť na seba máte vlastný štýl a roky môžete z neho čerpať.

Ak však máte plné skrine a nemáte, čo na seba podľahli ste pravdepodobne módnym trendom. A každú sezónu sledujete, v módnych časopisoch, čo sa nosí…často však samotné modelky nenosia odevy, ktoré predvádzajú.

Ak nám oblečenie spôsobuje radosť, môžeme sa doň s radosťou obaliť a veriť, že každý deň je sviatok, už len preto, že som sa prebudili a svojim odevom vzdávam úctu svojmu okoliu. Možno nemôžem zmeniť veci, ktoré považujem na sebe za nedokonalé, ale môžem sa naučiť mať sa rád, taký som. Nezriedka pomôže pekne sa obliecť. A ak sa cítime výnimočne, môžu sa nám stať výnimočné veci.

Moderná, nápadná, pestrá a neprehliadnuteľná košeľa. Ale..

V týchto časoch sa stáva veľmi obľúbenáKošeľa. košeľa s vysokým golierom, ktorý má v niektorých prípadoch aj dvojradé zapínanie. Niektoré košele majú dokonca dvojfarebný golier. Musíme všetci uznať, že takéto košele sú v súčasnosti veľmi populárne a vzhľadovo veľmi nápadné. S obľubou ich nakupujú  vplyvní, úspešní ale aj bežní muži.

Nie však všetci si uvedomujú, že túto košeľa v kvalitnom prevedení nie je možné nosiť k hocijakému oblečeniu. Tieto košele si pýtajú podstatne viac ako len bežné topánky či rifle. Toto leto sme mali možnosť vidieť viacero kreácii, ktoré nás prinútili priložiť pár riadkov k tejto tematike.

Podelíme sa s vami o to čo sme toto leto videli:


Muž s dokonalou košeľou, v krátkych nohaviciach a v „kroksách alebo šľapkách“. Vieme si predstaviť, že dotyční chcú prezentovať taliansky resp. francúzsky ležérny štýl, ale k tomu potrebujete slušné, krátke nohavice a na nohy kvalitné kožené mokasíny. Samozrejme bez vytiahnutých ponožiek do pol lýtka. Ak už trváte na svojom image, odporúčame zvoliť k šľapkám radšej ležérnejšiu košeľu.
Spomínaná košeľa, vyťahané rifle a na nohách poltopánky od Číňanov. Nikoho nechceme urážať, ale táto kombinácia je síce akceptovateľná a aj veľmi vkusná, ale rifle by v tomto prípade mali byť tiež trendy (jednofarebné módneho strihu), tak ako košeľa. Topánky by mali byť každopádne kožené, nie tie čínske lakovky

Oblek, košeľa a kravata. Popri tom, že by mal oblek vyzerať tiež nápadne a kvalitne je dôležité upozorniť, že tieto moderné košele môžu pôsobiť v kombinácii s kravatou veľmi rušivo. Ak nosíme bežnú oblekovú košeľu, kontrast dotvára kravata. Pri našej modernej košeli s dvomi radami gombíkov na golieri a dvojfarebným golierom, tvorí kontrast už samotný golier. Ak ešte pridáme kravatu, môže spojenie všetkého pôsobiť veľmi rušivo. Aj tu platí, že menej môže byť  podstatne viac.
Spomínaná košeľa, vhodne zladená s oblečením. Pýtate sa čo nám vadilo? Neupravený muž vo vkusnom odeve. Ak je niekto neupravený tj. neoholený (resp. s neupravenými fúzami, ktoré mu vliezajú až do úst), vlasy neupravené, sem tam chlp z nosa či ucha trčí, v takom prípade je to celé zle. K tomu každé tretie slovo nadávka, hluk okolo dotyčnej osoby a keď začne gestikulovať rukami a natŕčať hodinky alebo masívny prsteň, všetkých presvedčí o tom, že zabalil niečo ohavné do pozlátka. Možno si to chlapi neuvedomujú, ale toto je to jediné čo si nemusia kúpiť aby vyzerali dobre, alebo aspoň lepšie………. Takže nielen šaty robia človeka.

Nikoho nechceme týmto urážať, len chceme poukázať na čo si dávať pozor a čomu sa vyhýbať. Základ je byť prirodzený, nechať si poprípade poradiť a hlavne nehnať sa vždy do trendy módneho oblečenia. Nie každému sa hodí to čo je moderné.

To isté platí aj pre dámy. Veľa krát pri pohľade na super trendové topánky (ak sa to ešte dá nazvať topánkami) na žene vyvaľujem oči, čo sú ochotné ženy podstúpiť aby vyzerali „IN?“. Skúste sa najprv prejsť s takýmito topánkami popred zrkadlo alebo sa natočte kamerou ako sa zmenila vaša chôdza.

Ešte jeden poznatok. Moja známa v úctyhodnom veku si našla o dvadsať rokov mladšieho  priateľa. Samozrejme prvé čo urobila, začala sa obliekať moderne. Krátke sukne, štýlové topánky apod. Oblieka sa ako 18-ročná puberťáčka. Vyzerá to veľmi divne až nechutne. Aj dámy vo veku 60+ môžu vyzerať moderne a sexi, ale oné mladícke oblečenie na veku neuberie. Je pritom toľko vkusných oblečení pre dámy v tomto veku. Trendové saká, nohavice, košele či blúzky, šále od výmyslu sveta 

manSTYLE.sk - Štýlové oblečenie pre každého muža

Nie nadarmo sa hovorí, že "šaty robia človeka". Pretože vieme, ako veľmi dôležité je dobre vyzerať, nájdete u nás širokú paletu kvalitného, ​​starostlivo vybraného oblečenia. Do prehľadných kategórií sme usporiadali všetko, čo správny muž potrebuje, aby bol jeho šatník kompletný. A to ako pri bežnom každodennom nosení, tak v práci, rovnako ako pri slávnostných príležitostiach, kde je obzvlášť dôležité zapôsobiť dobrým dojmom.

Výber pánskeho oblečenia nikdy nebol ľahšia, vďaka vytrvalej práci módnych špecialistov vám na našom eshope manSTYLE.sk prinášame kvalitné oblečenie pre každú príležitosť. Chystáte sa na oslavu, formálne udalosť alebo len potrebujete oblečenie na každodenné nosenie a voľný čas? Vyberte si zo širokej ponuky nášho pánskeho oblečenia.

Základom každej pánske garderóby sú klasická tielka, tričká a košele, prípadne polokošele, ktoré vhodne dopĺňajú nohavice alebo tepláky či kraťasy. To všetko zavŕši kabát či bunda, pre slávnostnejšie príležitosť samozrejme príde vhod vesta alebo sako. Čo by to však bolo za šatník, keby neobsahoval mikinu a sveter? V ponuke samozrejme nesmie chýbať ani topánky a doplnky, napríklad opasky alebo šiltovky. Elegantné a štýlové oblečenie v našej ponuke bolo profesionálne a starostlivo vybrané tak, aby zodpovedalo súčasným módnym trendom.

Naši módne špecialisti vyberajú každý deň tie najlepšie kúsky, ktoré sa držia aktuálnych trendov. Nakupujte v neprebernom množstve štýlového pánskeho oblečenia a to na celý rok.

Ponúkame bohaté spektrum materiálov, strihov i potlačí, z ktorých si zaručene vyberú muži každej postavy i vkusu. Zvolené kúsky potom môžete vzájomne kombinovať a pestovať si tak svoj vlastný osobitý štýl, ktorý vám posilní sebavedomie a úspešne očarí nejednu dámu z vášho okolia. Vieme, že pri výbere oblečenia sa riadime nielen vkusom, ale predovšetkým praktickosťou. 

Vybrané oblečenie nám musí byť predovšetkým pohodlné, preto umožňujeme bezplatné vrátenie tovaru v prípade, že vám zakúpený odev nebude sedieť. Ak si nie ste istí, či ste zvolili správne, naši špecialisti vám radi poradia a pomôžu s výberom. A keď si objednáte oblečenie v hodnote viac ako 2 000 korún, ako bonus poskytneme dopravu zdarma.

manSTYLE.sk oblieka každého muža od hlavy až k päte!

ŠPERKY

Šperky k ženám neodmysliteľne patria. Robia ich krásnejšími, vyzdvihujú ich outfity a dodávajú im šmrnc. Už dávno neplatí, že by sa o šperky zaujímali len ženy, stále viac mužov hľadá k svojim lookom príjemnú čerešničku na torte, ktorou sa môže stať šikovne zvolený šperk. Preto neváhajte a vyberte si v našom e-shope medzi šperkami, ktoré si vás získajú na prvý pohľad.

 Ponúkame zlaté šperky, ktoré sú veľmi luxusné a každému dajú jasne najavo, že na to máte. Pokiaľ sa vám zlato nepáči alebo ho nemôžete zo zdravotných dôvodov nosiť, pozrite sa na strieborné šperky v našej ponuke. Tie sú veľmi elegantné a nepôsobia lacným dojmom. Pokiaľ vás zaujíma bižutéria určite si u nás prídete na svoje. Nielen ženám, ale predovšetkým mužom urobia radosť oceľové šperky, ktoré sú kvalitné a na pohľad veľmi príťažlivé.

ŽENY

Žena má byť v akejkoľvek situácii krásna. Určite aj vám záleží na vašom vzhľade a dávate si záležať, aby ste na svoje okolie pôsobili upraveným dojmom. Preto pre vás máme slušivé dámske oblečenie, v ktorom sa budete cítiť nielen pohodlne, ale aj sexy a zvodne. Poďte si vybrať z našej rozmanitej ponuky dámskeho oblečenia, dámskej obuvi, doplnkov aj dámskych kabeliek a oživte svoj šatník!

MUŽI

Aj muži sa začínajú zaujímať o svoj outfit a dávaju si záležať, ako na svoje okolie pôsobia. A to je len dobré. Chcete aj vy vyzerať dobre a zároveň sa cítiť pohodlne? V tom prípade ste tu správne! V našom e-shope nájdete kvalitné a štýové pánske oblečenie aj obuv, ktoré oživia váš šatník a vyzdvihnú váš look.

Súvisiaci obrázok
Reklama zadarmo, zvýšenie návštěvnosti
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt dakujem za návštevu png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one